Ferhat Su Tesisatçısı İletişim : 0536 678 42 99

Tuvalet Tıkanıklık Açma
En Kısa Sürede 30 Dk. Servisimiz Yanınızdadır.

Su Tesisatçısı
Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Tuvalet Gider Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile tuvaletlerdeki tıkanıklığı ortadan kaldırmak için doğru yerdesiniz. Banyonuzda aniden ortaya çıkan gider tıkanmalarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi sayesinde kırma dökme yapmadan problemi çözüyoruz.

Tıkanan tuvalet borularına gönderdiğimiz özel robotlar sayesinde açıyoruz. Hızlı servis elemanlarımız her türlü donanıma sahiptir. Klozet borusu veya ana kanal borularında yaşanan sıkıntıları kameralar sayesinde çözebilirler. Kanalizasyon borularında tıkanmaya sebep olan parçaları söküp dışarı alıyoruz. Tuvalet arızalarını borunuzu kırmadan açtırın. Alaturka tuvalet veya alafranga tuvalet hiç farketmez bizim için. Tıkanmış tuvalet borusu en geç bir saat içerisinde açılmaktadır..

Kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmeti

7/24 FerhatSu Tamir Ustası Tuvalet Açar

Kırmadan Dökmeden Su Tesisat Servisi

İşimizi Titizlik ve Özen İle Yaparız.

Tuvalet Gider Açma Hizmeti
Tuvalet ve klozetlerinizdeki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık ne kadar inatçı olursa olsun kamera ve robotlarımız tıkanıklığın yerini bulur ve açar. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları artık hiçbir fayans seramik kırmadan açılıyor. Dünyanın kullandığı aynı teknolojiyi biz Ankara için sağlıyoruz.

Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekanlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekanlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor.

Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir. Tabiî ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınmaktadır. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu.

Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluyordunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor.Evinizi sakın kırdırmayın veya gider içerisine lavabo aç benzeri katı atıklar atmayın bunlar tıkanan yerin açılmasını daha da zorlaştıran şeylerdir. Arayın bizi tıkanıklığı en geç 20 dakika ile 1 saat içerisinde açalım. Elimizde kamera sistemleri bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz sizlere kanıtlamaktadır. Sorununuz çözüme kavuşturulmayan evinizden ayrılmıyoruz. Sonuç olarak Ankara Tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturarak sizlere en iyi deneyimi sunuyoruz.

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi Wc, lavabo, mutfak, banyo gibi pis su tıkanıklıklarını robot sistemi ile kırmadan dökmeden açıyoruz. Bunun yanı sıra toprak altındaki rögarlarınızı kameralı dedektörlü cihazlarla tespit ediyoruz. Tıkanan tuvaletinizi, klozetinizi eski sağlıksız zaman alıcı üstelik çoğu zaman da işe yaramayan yöntemlere son verin. Ankara Tesisat olarak tıkanıklık açmak için gerekli alet ve cihazlara sahibiz. Evinize gelen uzman ekibimiz kameralı görüntüleme yaparak ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmış olan tuvaletinizi modern ve kaliteli hizmet sunarak açmaktadır.

ARA 0536 678 42 99